Tootekood: ETQP4M150KVK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M150KVK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 3.8A; 55mΩ; 8.5x8x4mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 55mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.8A
Body dimensions 8.5x8x4mm
Inductance 15µH