Tootekood: ETQP4M1R5KVC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M1R5KVC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 1.5 µH, 14.3 A, 25 A, ETQP Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 4.9mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 1.5µH