Tootekood: ETQP4M1R5KVK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M1R5KVK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 12.8A; 4.9mΩ; 8.5x8x4mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 4.9mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 12.8A
Body dimensions 8.5x8x4mm
Inductance 1.5µH