Tootekood: ETQP4M220KFM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M220KFM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 22 µH, 2.9 A, Shielded, 4.6 A, PCC-M0748M-LE Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.9A
Inductance 22µH