Tootekood: ETQP4M220KVC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M220KVC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 22 µH, 4.1 A, 7.4 A, ETQP Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.7A
Inductance 22µH