Tootekood: ETQP4M220KVK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M220KVK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 3.2A; 78.4mΩ; 8.5x8x4mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 78.4mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.2A
Body dimensions 8.5x8x4mm
Inductance 22µH