Tootekood: ETQP4M220YFN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M220YFN
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 22 µH, 2.3 A, Shielded, 6 A, PCC-M0645M Series, 6.5mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 6A
Body dimensions 6.5x6x4.5mm
Inductance 22µH