Tootekood: ETQP4M220YFP
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M220YFP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 22 µH, 1.9 A, Shielded, 3.1 A, PCC-M0540M Series, 5.5mm x 5mm x 4mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.1A
Inductance 22µH