Tootekood: ETQP4M2R2KVC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M2R2KVC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 2.2 µH, 12.1 A, 21 A, ETQP Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 6.8mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 2.2µH