Tootekood: ETQP4M2R2KVK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M2R2KVK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 9.8A; 8.5mΩ; 8.5x8x4mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 8.5mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.8A
Body dimensions 8.5x8x4mm
Inductance 2.2µH