Tootekood: ETQP4M2R2YFN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M2R2YFN
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 10.2A; 10.4mΩ; 6.5x6x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 10.4mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.2A
Body dimensions 6.5x6x4.5mm
Inductance 2.2µH