Tootekood: ETQP4M3R3KVC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M3R3KVC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 3.3 µH, 10.3 A, 17.1 A, ETQP Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 16.9A
Inductance 3.3µH