Tootekood: ETQP4M470YFN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M470YFN
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 47 µH, 1.8 A, Shielded, 3.8 A, PCC-M0645M Series
Mounting SMD
Resistance 210mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.8A
Body dimensions 6.5x6x4.5mm
Inductance 47µH