Tootekood: ETQP4M4R7KFM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M4R7KFM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 4.7 µH, 6.5 A, Shielded, 10.7 A, PCC-M0748M-LE Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 8.8A
Inductance 4.7µH