Tootekood: ETQP4M4R7KVC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M4R7KVC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 9.2 A, 13.9 A, ETQP Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 11.8mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 4.7µH