Tootekood: ETQP4M4R7KVK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M4R7KVK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 7.1A; 16.1mΩ; 8.5x8x4mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 16.1mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.1A
Body dimensions 8.5x8x4mm
Inductance 4.7µH