Tootekood: ETQP4M4R7YFP
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M4R7YFP
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 4.7 µH, 4 A, Shielded, 7.7 A, PCC-M0540M Series, 5.5mm x 5mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 36mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.7A
Inductance 4.7µH