Tootekood: ETQP4M6R8KVC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M6R8KVC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 6.8 µH, 7.4 A, 12.1 A, ETQP Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 18.5mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.6A
Inductance 6.8µH