Tootekood: ETQP4M6R8KVK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M6R8KVK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 5.9A; 23.5mΩ; 8.5x8x4mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 23.5mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.9A
Body dimensions 8.5x8x4mm
Inductance 6.8µH