Tootekood: ETQP4M6R8YFN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M6R8YFN
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 6.8 µH, 4.1 A, Shielded, 10 A, PCC-M0645M Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 10A
Body dimensions 6.5x6x4.5mm
Inductance 6.8µH