Tootekood: ETQP5M100YFK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M100YFK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), Choke Coil, 10 µH, 5.7 A, Wirewound, 13 A, 8.5mm x 8mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 33mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 13A
Body dimensions 8.5x8x5.4mm
Inductance 10µH