Tootekood: ETQP5M101YGK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M101YGK
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 100 µH, 1.7 A, Wirewound, 3 A, 8.5mm x 8mm x 5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3A
Body dimensions 8.5x8x5mm
Inductance 100µH