Tootekood: ETQP5M101YGM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M101YGM
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 95 µH, 1.4 A, Unshielded, 3.1 A, PCC-M0750M Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.1A
Inductance 100µH