Tootekood: ETQP5M150YFC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M150YFC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 5.8 A, Shielded, 12 A, PCC-M1054M Series, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 35.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 12A
Inductance 15µH