Tootekood: ETQP5M150YFK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M150YFK
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 15 µH, 4.7 A, Unshielded, 7.2 A, PCC-M0854M Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.2A
Body dimensions 8.5x8x5.4mm
Inductance 15µH