Tootekood: ETQP5M220YFC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M220YFC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 22 µH, 5.2 A, Wirewound, 6.7 A, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 45mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 8.8A
Inductance 22µH