Tootekood: ETQP5M2R0YLC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M2R0YLC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 2 µH, 16.2 A, Unshielded, 22.7 A, PCC-M1050ML Series
Mounting SMD
Resistance 4.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 31.3A
Inductance 2µH