Tootekood: ETQP5M2R5YFC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M2R5YFC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 2.5 µH, 15.1 A, Wirewound, 27.2 A, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 5.3mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 2.5µH