ETQP5M2R5YFK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M2R5YFK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 2.5 µH, 11.9 A, Wirewound, 20.1 A, 8.5mm x 8mm x 5.4mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 7.6mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 20.1A |
| Body dimensions | 8.5x8x5.4mm |
| Inductance | 2.5µH |