Tootekood: ETQP5M2R5YFK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M2R5YFK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 2.5 µH, 11.9 A, Wirewound, 20.1 A, 8.5mm x 8mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 7.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 20.1A
Body dimensions 8.5x8x5.4mm
Inductance 2.5µH