Tootekood: ETQP5M330YFC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M330YFC
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 32.5 µH, 4.2 A, Shielded, 7.6 A, PCC-M1054M Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.6A
Inductance 33µH