Tootekood: ETQP5M330YFM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M330YFM
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), Choke Coil, 34 µH, 2.6 A, Wirewound, 4.8 A, PCC-M0754M Series
Mounting SMD
Resistance 120mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.8A
Body dimensions 7.5x7x5.4mm
Inductance 33µH