Tootekood: ETQP5M3R3YFC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M3R3YFC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 3.3 µH, 13.1 A, Wirewound, 22.7 A, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 7.1mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 3.3µH