Tootekood: ETQP5M3R3YGC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M3R3YGC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 3.3 µH, 14.7 A, Shielded, 23.4 A, PCC-M1050M Series
Mounting SMD
Resistance 7.1mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 10.7x10x5mm
Inductance 3.3µH