ETQP5M470YFC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M470YFC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 47 µH, 3.5 A, Unshielded, 6.8 A, PCC-M1054M Series
| Mounting | SMD |
| Resistance | 99mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 6.8A |
| Inductance | 47µH |