Tootekood: ETQP5M470YFK
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M470YFK
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 48 µH, 2.9 A, Wirewound, 5.4 A, 8.5mm x 8mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 125mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.4A
Body dimensions 8.5x8x5.4mm
Inductance 47µH