Tootekood: ETQP5M470YFM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M470YFM
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), Choke Coil, 48 µH, 2.3 A, Wirewound, 4.1 A, PCC-M0754M Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.1A
Body dimensions 7.5x7x5.4mm
Inductance 47µH