Tootekood: ETQP5M4R7YFC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M4R7YFC
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 10.9 A, Wirewound, 20 A, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 20A
Inductance 4.7µH