Tootekood: ETQP5M4R7YFM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M4R7YFM
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 6.3 A, Wirewound, 13.1 A, 7.5mm x 7mm x 5.4mm
Mounting SMD
Resistance 20mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 13.1A
Body dimensions 7.5x7x5.4mm
Inductance 4.7µH