Tootekood: ETQP5M6R8YFM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP5M6R8YFM
  • Tolerance
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 6.8 µH, 5.5 A, Unshielded, 12.1 A, PCC-M0754M Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 7.5x7x5.4mm
Inductance 6.8µH