Tootekood: ETQP6M2R5YLC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP6M2R5YLC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), Choke Coil, 2.5 µH, 16.3 A, Wirewound, 27 A, 10.9mm x 10mm x 6mm
Mounting SMD
Resistance 4.5mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 25.8A
Inductance 2.5µH