Tootekood: ETQP6M3R3YLC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP6M3R3YLC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 3.3 µH, 14.2 A, Shielded, 26.3 A, PCC-M1060ML Series
Mounting SMD
Resistance 6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 3.3µH