Tootekood: ETQP6M4R7YLC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP6M4R7YLC
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 4.7 µH, 11.8 A, Unshielded, 13.2 A, PCC-M1060ML Series
Mounting SMD
Resistance 8.7mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 4.7µH