Tootekood: EWH1HM010D11X25T
Tootja: AISHI
Tootja tootekood: EWH1HM010D11X25T
  • Operating voltage
  • Kind of package
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 1uF; 50VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2.5mm
Operating voltage 50V DC
Kind of package tape
Terminal pitch 2mm
Height 11mm
Body dimensions Ø5x11mm
Diameter 5mm
Capacitance 1µF