Sensor: fibre-optic; Range: 0÷270mm; IP67; -40÷60°C; Len: 2m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FD-41W
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: FD-41W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: fibre-optic; Range: 0÷270mm; IP67; -40÷60°C; Len: 2m
| Operating temperature | -40...60°C |
| IP rating | IP67 |
| Cable length | 2m |
| Range | 0...270mm |
| Overall length | 14mm |
| Type of sensor | fibre-optic |
| Sensors features | sensing distance depends on used accessories |
| Switch housing | M4 |
| Operation mode | diffuse-reflective |