Sensor: fibre-optic; Range: 0÷280mm; IP40; -55÷80°C; Len: 1m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FD-64X
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: FD-64X
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: fibre-optic; Range: 0÷280mm; IP40; -55÷80°C; Len: 1m
| Operating temperature | -55...80°C |
| IP rating | IP40 |
| Cable length | 1m |
| Range | 0...280mm |
| Overall length | 22mm |
| Type of sensor | fibre-optic |
| Sensors features | sensing distance depends on used accessories |
| Switch housing | M6 |
| Operation mode | diffuse-reflective |