Assembly stud; polyamide; L: 12.7mm; snap fastener; UL94V-2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FIX-RCG-12.7
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Assembly stud; polyamide; L: 12.7mm; snap fastener; UL94V-2
| Mounting | snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 12.7mm |
| Type of spacer | assembly stud |
| Mounting plate thickness | 1.2...1.7/0.6...1.2mm |
| Plate mounting hole diameter | 3/5.5mm |