Assembly stud; polyamide; L: 6.4mm; assembly hole,snap fastener
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FIX-SS4-6.4
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Assembly stud; polyamide; L: 6.4mm; assembly hole,snap fastener
| Mounting | assembly hole, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Outside diameter | 7.1mm |
| Spacer length | 6.4mm |
| Type of spacer | assembly stud |
| Mounting plate thickness | 1.2...1.7mm |
| Plate mounting hole diameter | 5.9/4.2mm |