Wire; FLRYW-A; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; red; 60V; Class: 5; 1.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FLRYW-A0.50-RD/1
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: FLRYW-A0.50-RD/1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; FLRYW-A; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; red; 60V; Class: 5; 1.6mm
| Operating temperature | -40...125°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Kind of wire | FLRYW-A |
| Rated voltage | 60V |
| Cable external diameter | 1.4...1.6mm |
| Insulation colour | red |
| Type of wire | assembly |