Laser level; -18÷50°C; Body dim: 93x61x93mm; 6h; Range: 60m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FLUKE 180LG
Tootja: FLUKE
Tootja tootekood: FLUKE 180LG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Laser level; -18÷50°C; Body dim: 93x61x93mm; 6h; Range: 60m
| Operating temperature | -18...50°C |
| Resistance to | fall from 1m height |
| Body dimensions | 93x61x93mm |
| Type of tool | laser level |
| Range | 60m |
| Nominal life | 6h |
| Laser class | 3R |
| Tools features | 2-line lever, automatic leveling, green laser |